Kariéra

Do stabilní společnosti hledáme vhodné kandidáty na pozice:

TECHNIK ÚDRŽBY / ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO TECHNICKÉHO ÚSEKU

Náplň práce:

  • Komplexní vedení údržby výrobního podniku
  • Organizace a zajištění provádění prohlídek a kontrola stavu svěřených technologií, výrobních strojů a zařízení
  • Dohled nad prováděním preventivní a korektivní údržby
  • Zajištění diagnostiky poruch a návrhy řešení oprav
  • Instalace a přemísťování výrobních strojů a zařízení
  • Zajišťování optimálního nastavení a seřízení strojů a zařízení
  • Organizace a zajištění provádění záznamů o zjištěném stavu a vykonané údržbě
  • Návrhy na zlepšení efektivity výrobních zařízení eventuálně jejich modernizaci
  • Spolupráce při vedení kmenových pracovníků údržby

Požadavky:

  • SŠ technického směru, nejlépe střední průmyslová škola strojní podmínkou
  • Pracovní zkušenosti s vedením úseku údržby strojního zařízení ve výrobním podniku
  • Schopnost výborně porozumět technické dokumentaci, výkresům a schématům
  • Širší technický přehled a schopnost řešit samostatně i komplexnější technické problémy
  • Minimálně uživatelská znalost práce na PC (MS office podmínkou, AutoCad výhodou)
  • Komunikační schopnosti, analytické myšlení
  • Časová flexibilita
  • Řidičský průkaz min. skupiny B

Nabízíme:

  • Zázemí silné společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • 13. plat
  • Pololetní prémie
  • Stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené
  • Samostatnou a motivující práci

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svůj životopis na adresu z.hanusova@anbremetall.cz

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Anbremetall a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Anbremetall a.s. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

ÚDRŽBÁŘ, ZÁMEČNÍK

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost
  • Výhodou praxe v oboru
  • Výhodou svářečský průkaz (CO2, elektroda, autogen)
  • Plnění úkolů dle pokynů nadřízeného
  • Dodržování zásad BOZP a PO
  • Min. základní vzdělání
  • Odpovědnost za vykonanou práci

Podívejte se, co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Nástup možný ihned
  • Pevnou pracovní dobu
  • Pravidelný výplatní termín a stabilní zaměstnání v české společnosti, která je na trhu více než 25 let
  • Odměna v podobě 13. platu, která je vyplácena v předvánočním čase
  • Stravenkový paušál ve výši 82,60 Kč za odpracovaný den
  • Stravování v areálu společnosti
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance

AUTOMECHANIK, MECHANIK A OPRAVÁŘ AREÁLOVÝCH STROJŮ

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Vyučen v oboru
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Manuální zručnost, důslednost, spolehlivost

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • Praxe v autodílně/ strojírenství

Co vám můžeme nabídnout?

  • Pracovní dobu od pondělí do pátku (volné víkendy)

V případě zájmu o zaměstnání v naší společnosti pošlete životopis na email:
z.hanusova@anbremetall.cz nebo volejte: 318 533 109.

Těšíme se na Vás!