Kariéra

Do stabilní společnosti hledáme vhodné kandidáty na pozice:

TECHNIK ÚDRŽBY / ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO TECHNICKÉHO ÚSEKU

Náplň práce:

  • Komplexní vedení údržby výrobního podniku
  • Organizace a zajištění provádění prohlídek a kontrola stavu svěřených technologií, výrobních strojů a zařízení
  • Dohled nad prováděním preventivní a korektivní údržby
  • Zajištění diagnostiky poruch a návrhy řešení oprav
  • Instalace a přemísťování výrobních strojů a zařízení
  • Zajišťování optimálního nastavení a seřízení strojů a zařízení
  • Organizace a zajištění provádění záznamů o zjištěném stavu a vykonané údržbě
  • Návrhy na zlepšení efektivity výrobních zařízení eventuálně jejich modernizaci
  • Spolupráce při vedení kmenových pracovníků údržby

Požadavky:

  • SŠ technického směru, nejlépe střední průmyslová škola strojní podmínkou
  • Pracovní zkušenosti s vedením úseku údržby strojního zařízení ve výrobním podniku
  • Schopnost výborně porozumět technické dokumentaci, výkresům a schématům
  • Širší technický přehled a schopnost řešit samostatně i komplexnější technické problémy
  • Minimálně uživatelská znalost práce na PC (MS office podmínkou, AutoCad výhodou)
  • Komunikační schopnosti, analytické myšlení
  • Časová flexibilita
  • Řidičský průkaz min. skupiny B

Nabízíme:

  • Zázemí silné společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • 13. plat
  • Pololetní prémie
  • Stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené
  • Samostatnou a motivující práci

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svůj životopis na adresu z.hanusova@anbremetall.cz

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Anbremetall a. s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Anbremetall a.s. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

MANIPULANT, DĚLNÍK TŘÍDĚNÍ A ÚPRAVY KOVŮ

Do výrobního úseku hledáme zájemce o dělnickou pozici Manipulanta, dělníka třídění a úpravy kovů.

Jaká bude náplň Vaší práce:

  • Třídění materiálů dle jednotlivých druhů
  • Obsluha přidělené manipulační techniky (VZV, bagr, nakladač, popř. nákladní automobil)
  • Příjem a výdej materiálu
  • Přeprava materiálu v areálu společnosti
  • Příprava, úklid pracoviště a udržování pořádku
  • Obsluha malé váhy (po zaškolení)
  • Dodržování zásad BOZP a PO
  • Plnění úkolů dle pokynů nadřízeného

Co od Vás očekáváme:

  • Min. základní vzdělání
  • Základní znalost kovových materiálů (v případě neznalosti Vás rádi zaučíme)
  • Fyzická zdatnost
  • Oprávnění na VZV, průkaz strojníka zemních strojů, popř. ŘP sk. C – v případě propadlého průkazu nebo oprávnění na VZV Vás proškolíme a papíry obnovíme
  • Důslednost
  • Odpovědnost za vykonanou práci
  • Ochotu pracovat na otevřeném pracovišti

Podívejte se, co Vám můžeme nabídnout:

  • Pevnou pracovní dobu: 7:00 – 15:30 hodin od pondělí do pátku (volné víkendy)
  • Hlavní pracovní poměr
  • Odměna, která je vyplácena v předvánočním čase
  • Přispíváme na stravování, které je zajištěno v areálu společnosti
  • Malé občerstvení na pracovišti je samozřejmostí (voda, káva, čaj ….)
  • Možnost být v pracovním procesu do jisté míry samostatný
  • V případě zájmu další vzdělávání ve Vašem oboru

Pokud vás naše pracovní nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Anbremetall a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Anbremetall a.s. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

ÚDRŽBÁŘ, ZÁMEČNÍK

  • Manuální zručnost
  • Výhodou praxe v oboru
  • Výhodou svářečský průkaz (CO2, elektroda, autogen)

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Nástup možný ihned
  • Pevnou pracovní dobu
  • Pravidelný výplatní termín a stabilní zaměstnání v české společnosti, která je na trhu více než 25 let
  • Odměna v podobě 13. platu, která je vyplácena v předvánočním čase
  • Stravenkový paušál ve výši 82,60 Kč za odpracovaný den
  • Stravování v areálu společnosti
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance

AUTOMECHANIK, MECHANIK A OPRAVÁŘ AREÁLOVÝCH STROJŮ

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Vyučen v oboru
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Manuální zručnost, důslednost, spolehlivost

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • Praxe v autodílně/ strojírenství

Co vám můžeme nabídnout?

  • Pracovní dobu od pondělí do pátku (volné víkendy)

V případě zájmu o zaměstnání v naší společnosti pošlete životopis na email:
z.hanusova@anbremetall.cz nebo volejte: 318 533 109.

Těšíme se na Vás!