Obchod

Naše společnost Anbremetall a.s. se vypracovala díky promyšlené obchodní strategii, a citlivému přístupu k zákazníkům v jednu z největších zdravě fungujících zpracovatelských a obchodních společností ve svém oboru ( roční obrat v roce 2008 přes 1,5 mld CZK, průměrný měsíčním objem vykoupených odpadů barevných kovů 3 500 tun ). Charakteristickým rysem práce naší společnosti je vytváření dlouhodobých, vzájemně výhodných obchodních vztahů s průmyslovými podniky. Snažíme se vždy respektovat potřeby obchodních partnerů a navrhovat optimální dlouhodobá řešení.

Sortiment

K hlavním vykupovaným komoditám patří odpady neželezných a železných kovů v jejich členění na hliníkové, měděné, zinkové, olověné včetně jejich modifikací a slitin (např. duraly, mosaze, bronze atd.), v oblasti odpadů z nerezavějící oceli to jsou především odpady na bázi Cr, Ni a Mo. Také výkup odpadů železných kovů má meziročně vzrůstající tendenci.

Obchodní podmínky a ceny

Ceny, dodací a platební podmínky pro jednotlivé druhy odpadů se stanovují na základě aktuálního vývoje na světových trzích barevných kovů (LME) v závislosti na množství, povaze a chemickém složení odpadů s tím, že informační servis a poradenství v oblasti nákupu barevných kovů zajišťuje zkušený tým našich obchodníků. K jedné z hlavních priorit naší akciové společnosti patří kromě spokojenosti zákazníka v oblasti cenové také poskytování poradenství, služeb a spolehlivá platební morálka.